Shopee Polska Recenzje Czytaj recenzje klientów na temat shopee pl

Partnerami logistycznymi platformy Shopee w Polsce są Inpost oraz DPD. To tak zwani Dostawcy Zintegrowanej Logistyki Shopee. Platforma ma też własne rozwiązanie logistyczne zwane Shopee Xpress (SPX), jednak póki co nie jest ono dostępne w Polsce. Sprzedawcy mogą wysyłać paczki kurierem lub za pośrednictwem paczkomatu. Szerokim wyborem w zakładce filtrów zadowolą się najbardziej wymagający klienci.

Główna zaleta to fakt, że obie strony transakcji mogą korzystać z darmowej dostawy bez względu na wartość zamówienia, co zostanie szerzej opisane w dalszej części artykułu. Wśród opinii, które sprawdzaliśmy, nie mogło zabraknąć tych od wykopowiczów. Wielu z nich opisuje procedurę zwrotu środków na konto przy odesłaniu przesyłki.

Marketup.pl Oficjalny Partner Shopee

Misją Shopee jest wspieranie firm, aby mogły rozpocząć sprzedaż internetową w prosty i bezproblemowy sposób. Po roku działalności w Polsce, na platformie odnotowano 53 tys. Sprzedawców z naszego kraju oraz 7,5 mln pobrań aplikacji.

  • Jeśli chodzi o jedzenie z Shopee i opinie z tej platformy, to wiadomo – każda aukcja oceniana jest inaczej, jednak większość jest recenzowana pozytywnie.
  • Natychmiast otwiera się karta z pożądanym zagadnieniem, oczywiście w zależności od prędkości serwera.
  • Po przekroczeniu określonej kwoty przy transakcji.
  • Kolejnym krokiem jest wskazanie produktów, które mają wziąć udział w kampanii.
  • Poza tym są też gorące oferty z ogromnymi przecenami i propozycje polecane użytkownikom na bazie tego, co już zakupili lub wcześniej przeglądali.

Już teraz w sklepie online znaleźć można ogromne promocje do –70% na wszystko z oferty jesiennej. Jesienna moda dla dziecka, dla niej i dla niego i wiele… wiele więcej w obniżonych cenach. Każdy kupujący chce wiedzieć, ile idzie paczka z Shopee.

shopee cło

Jeśli zamówienie do Ciebie nie dotrze, otrzymujesz zwrot pieniędzy. Towar można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Jeśli poszukujecie jakichś produktów do swojego domu albo na przykład anglo pacific wypełnia kopalni narrarabri wyprzedaży dla swojego pupila, śmiało możecie skorzystać z Shopee. Kwestia tego, czy Shopee jest legit, nie musi już spędzać Wam snu z powiek. Na sam koniec warto też wspomnieć o najnowszej akcji sklepu.

Od jesieni tego roku- 2021, marketplace udostępnił swoje usługi także dla Polskich konsumentów, dając przy tym na start wiele atrakcyjnych udogodnień. Przewagą nad Aliexpress jest znacznie lepsza wyszukiwarka produktów z wysyłką z europejskich magazynów. Dodatkowo mamy możliwość płatności PayPalem, który daje nam 180 dni ochrony kupującego. Aliexpress to jedna z największych chińskich platform zakupowych na świecie. Oeruje produkty od chińskich producentów i dostawców.

Historia cen produktu – jak sprawdzić, w jaki sposób zmieniała się cena?

Jednocześnie podobne opinie odrzucają klientów stawiających na jakość. Ci wolą kupować w dobrze znanych sklepach i na platformach znanych polskiemu klientowi od kilkunastu lat. Przez to Shopee może mieć trudności z przyciągnięciem lokalnych sprzedawców. Jeśli chodzi o opinie z forum o Shopee, to jest różnie. Część konsumentów uważa, że proces dostawy i jakość rzeczy są w porządku, a druga część, że zamówione przedmioty są tragiczne. Znalazłam kilka osób, które nigdy nie otrzymały swojej przesyłki.

Warto zaznaczyć również, że jesteśmy pierwszym krajem na mapie ich europejskiej ekspansji, która dopiero się rozpoczyna. Shopee chce, by każdy klient już od chwili rejestracji czuł się jak najlepiej. Każdy chętny może skorzystać z kuponu rabatowego o wartości 15 zł na pierwsze zakupu za co najmniej 20 zł. W ten sposób możemy obniżyć cenę transakcji nawet o 75 proc. Co więcej, na Shopee można znaleźć też wiele innych kuponów, przygotowanych zarówno przez samą platformę, jak i konkretnych sprzedawców i partnerów.

Shopee – opinie. Czy warto? Co to, jak działa?

Wiele produktów wysyłanych jest z europejskich magazynów. Niestety, wprowadzony kod rabatowy jest niepoprawny lub wygasł. Ponadto, Shopee oferuje 25 kategorii, w których można umieszczać towary.

Oferta chińskich gadżetów, które docierają do Polski po dwóch tygodniach nie zagrozi w tej chwili polskiemu potentatowi e-commerce. Samo Shopee pozyskuje powoli polskich sprzedawców i w dłuższej perspektywie może okazać się zagrożeniem zarówno dla Allegro jak również AliExpress. Logujemy się klikając w prawym rogu „zaloguj się”. My wybraliśmy logowanie za pomocą konta Google.

Aplikacja używana na telefonie może być dla niektórych wygodniejsza. Wszystkie komunikaty wyświetlają się w języku polskim, więc nie ma żadnych problemów uszkodzone rynki po rzemieniu rosji, ukraina prezydent mówi przez reuters ze zrobieniem zakupów. Shopee to kolejna platforma e-commerce, która należy do singapurskiej korporacji Sea Limited założonej w 2009 roku.

Nie znajdziesz więc stacjonarnego sklepu Shopee. Główna siedziba firmy znajduje się w Singapurze. Na oficjalnej stronie Shopee widnieje informacja, że jest to aplikacja zakupowa numer jeden w Azji Południowo-Wschodniej i na Tajwanie.

Obudowa tak ale po sprawdzeniu okazało się że w środku obudowy jest co innego, nie wiadomo co. reklamacji oczywiście nie uznali bo jak twierdzą przesyłkę odebrałem. Tylko jak miałem stwierdzić jakość podzespołów bez odbioru przesyłki. Co do innych zamawianych rzeczy było w porządku.

Jak podaje firma, niskie ceny są wynikiem troski o pozytywne odczucia klientów. Podobno jest to również wynikiem angażowania się w relacje z dostawcami. Nie ma żadnych o jedzeniu z Shopee opinii w sieci, przynajmniej nie na niezależnych forach. Jeśli chodzi o jedzenie czy najlepsze systemy handlowe program z Shopee i opinie z tej platformy, to wiadomo – każda aukcja oceniana jest inaczej, jednak większość jest recenzowana pozytywnie. 12 stycznia 2023 roku platforma Shopee Polska poinformowała na swojej stronie, że 13 stycznia 2023 roku kończy działalność w Polsce[11].